Hokejists Galviņš ar ģimeni no Čehijas atgriežas Latvijā

Guntis Galviņš FOTO: Edijs Pālens/LETA

Čehijas hokeja ekstralīgas līderē Tršinecas "Ocelārži" spēlējošais Latvijas aizsargs Guntis Galviņš ar ģimeni atgriežas Latvijā, ceturtdien savā tīmekļa vietnē vēsta klubs.

"Ocelārži" 2021.gadu sagaidīs bez 34 gadus vecā latviešu aizsarga Galviņa, kurš Tršinecas klubā aizvadīja trešo sezonu, jo sadarbība ir pārtraukta, vēsta klubs.

"Mēs pārtraucām līgumu, savstarpēji vienojoties, un šķiramies kā draugi. Pirms diviem gadiem viņš "ielēca" komandā un spēlēja nozīmīgu lomu čempiontitula iegūšanā. Ticu, ka mēs atcerēsimies šo skaisto kopīgo pieredzi," tiek citēts Tršinecas kluba sporta direktors Jans Petereks.

Latviešu aizsargs atgriežas Latvijā.

"Ar ģimeni vēlos būt mājās jau pirms jaunā gada," saka Galviņš. "Redzēsim, vai sezonu pabeigšu citā vienībā," viņš saka par savu karjeru nākotnē.

2

"Atcerēšos "Ocelārži" tikai labā nozīmē. Man pietrūks šejienes cilvēku un komandasbiedru. Šeit piedzīvoju savas karjeras labākos laikus," saka kluba bijušais 58.numurs.

Iepriekš Galviņš ārpus Latvijas spēlējis arī Vsetīnas klubā Čehijā, bet bez dalības Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībā Rīgas "Dinamo" viņš leģionāra gaitās bijis Čehijā, Ungārijā, Krievijā, Zviedrijā un Itālijā.

Kopā ar klubu 2018./2019.gada sezonā tika iegūts Čehijas čempiona tituls.

Pēdējā spēlē pirmdien Tršinecas "Ocelārži" izbraukumā ar 3:6 (2:2, 0:2, 1:2) atzina "Olomouc" pārākumu.

Galviņš uz ledus pabija 18 minūtes un 48 sekundes, maču pabeidzot ar +/-koeficientu -3.

No latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk turnīra tabulā ir tieši "Ocelārži", kas ar 55 punktiem 24 spēlēs ieņem pirmo vietu.

Uz augšu
Back