Ķēniņa pārstāvētajai "Lausanne" Covid-19 dēļ noteikta karantīna

Ronalds Ķēniņš FOTO: https://lausannehc.ch/

Latvijas izlases uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētajai Šveices augstākās līgas (NLA) komandai "Lausanne" saslimšanas ar Covid-19 dēļ noteikta karantīna, vēsta klubs savā tīmekļa vietnē.

Pagaidām Lozannas vienībai būs jāizlaiž divas nākamās spēles ar latviešu pārstāvētajām komandām.

"Vienam "Lausanne" komandas dalībniekam ir bijis pozitīvs Covid-19 tests, citiem ir simptomi," vēsta ieraksts komandas tīmekļa vietnē. "Kantona ārsts piesardzības nolūkā visai komandai ir licis doties karantīnā."

Tiek vēstīts, ka nākamajās dienās visai Lozannas komandai tiks pārbaudīta koronavīrusa klātbūtne organismā. Tiklīdz būs zināmi pārbaužu rezultāti, kantona ārsts lems par karantīnas turpināšanu un iespējām aizvadīt turpmākās spēles.

Otrdien lozanniešiem viesos bija jātiekas ar citu latviešu Sanda Smona un Denisa Smirnova pārstāvēto Ženēvas "Servette", bet piektdien - ar Ivara Punnenova, Toma Andersona un Riharda Melnalkšņa Langnavas "Tigers".

No Latvijas hokejistu pārstāvētajiem klubiem NLA čempionātā visaugstāk atrodas Ronalda Ķēniņa "Lausanne", kas 21 spēlē iekrājusi 42 punktus un pakāpusies uz otro vietu. Sesto pozīciju ar 30 punktiem 18 mačos ieņem Sanda Smona un Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas "Servette", kamēr Ivara Punnenova, Toma Andersona un Riharda Melnalkšņa "Tigers" ar 20 punktiem 22 spēlēs ir priekšpēdējā 11.vietā.

Uz augšu
Back