Bertāna un Pasečņika pārstāvētajā "Wizards" izplešas Covid-19 saslimšana

Dāvis Bertāns FOTO: Reuters/ScanPix

Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvētajā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandā Vašingtonas "Wizards" pieci pozitīvi Covid-19 testi, piektdien savā "Twitter" kontā vēsta "The Athletic" basketbola apskatnieks Šems Karanija.

Iepriekš vairāku Covid-19 gadījumu dēļ "Wizards" neaizvadīja trešdienas maču ar Jūtas "Jazz", kā arī tika pārcelta "Wizards" spēle pret "Pistons". Sastāvam nav iespējams pieteikt astoņus spēlētājus.

Pirmdien "Wizards" tikās ar Fīniksas "Suns", kas trešdien paziņoja, ka drošības labad neaizvadīs spēli ar Atlantas "Hawks".

"Vašingtonas "Wizards" tagad ir līdz pieciem spēlētājiem, kuriem koronavīrusa tests ir pozitīvs," piektdien uz saviem informācijas avotiem "Twitter" atsaucas Karanija.

Trešdien NBA paziņoja, kopš 6.janvāra 497 spēlētājiem veikti Covid-19 testi, no kuriem 16 uzrādījuši pozitīvu rezultātu. 

Otrdien līgas vadība un spēlētāju asociācija (NBPA) vienojās par striktākiem Covid-19 ierobežošanas noteikumiem. Turpmākās divas nedēļas visi spēlētāji un treneri lūgti atrasties savās dzīvesvietās, ja komanda ir atgriezusies no izbraukuma. Šie noteikumi neattiecas uz komandas rīkotajiem pasākumiem.

NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.

Līga sezonu sākusi bez skatītāju klātbūtnes arēnās, jo koronavīrusa ierobežojumi aizliedz lielākas publiskas pulcēšanās telpās.

Uz augšu
Back