Uldriķis nāk uz maiņu un kompensācijas laikā piedalās ielaistos vārtos

Roberts Uldriķis
Roberts Uldriķis Foto: Latvijas Futbola federācija

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien devās uz maiņu Šveices superlīgas pirmajā mačā pēc ziemas pārtraukuma.

"Sion" savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar "Lugano" komandu, kuras pieteikumā nebija aizsarga Mārča Oša.

Uldriķis spēlē iesaistījās 64.minūtē, kad mača rezultāts bija 0:0, bet 11 minūtes vēlāk viņa komandas biedrs Anto Grgičs realizēja "pendeli" un izvirzīja viesus vadībā. Sjonas futbolisti bija vadībā līdz otrā puslaika kompensācijas laika sestajai minūtei, kad pretinieki pēc stūra sitiena panāca 1:1.

Šajā epizodē Uldriķis atradās uz vārtu līnijas un nolēma sist prom bumbu, kuru "Sion" vārtsargs Timotijs Fajulu, visticamāk, būtu notvēris. Bumba nonāca pie pretiniekiem un Fabio Daprela ar atkārtotu mēģinājumu raidīja to mērķī.

"Lugano" ar 20 punktiem 13 spēlēs turnīra tabulā ieņem trešo vietu, bet "Sion" ar 13 punktiem 14 dueļos ir devītā desmit komandu konkurencē.