Ābols ar vārtiem kaldina komandas uzvaru Zviedrijas čempionāta spēlē

Rodrigo Ābols
Rodrigo Ābols Foto: Örebro Hockey/Twitter

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien Zviedrijas hokeja čempionāta spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un palīdzēja "Orebro" vienībai izcīnīt uzvaru.

"Orebro" viesos ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) uzvarēja Gēteborgas "Frolunda", kas ir ceturtā spēcīgākā komanda Zviedrijas čempionātā.

Ābols savas komandas trešos vārtus guva trešā perioda devītajā minūtē, panākdams 3:0.

Uzbrucējs šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 41,18% iemetienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Divus vārtus uzvarētāju labā guva Roberts Leino, bet tikpat rezultatīvas piespēles iekrāja Robins Kovacs.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 28 spēlēs guvis 11 vārtus un desmitreiz rezultatīvi piespēlējis.

"Orebro" ar 60 punktiem 34 spēlēs Zviedrijas čempionātā ieņem piekto vietu.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas "Panthers" ievietoja Ābolu neaizsargāto spēlētāju sarakstā, no kura latvieti neizvēlējās neviena cita NHL vienība.