Video ⟩ Lebrons Džeimss gūst 46 punktus un kaldina "Lakers" kārtējo uzvaru

Lebrons Džeimss
Lebrons Džeimss Foto: Reuters/ScanPix

Lebrons Džeimss pirmdien guva 46 punktus, kaldinot Losandželosas "Lakers" komandai kārtējo uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārajā čempionātā.

Pagājušās sezonas NBA čempionvienība izbraukumā ar rezultātu 115:108 pārspēja Džeimsa bijušo komandu Klīvlendas "Cavaliers".

"Lakers" turpina šosezon perfekti spēlēt izbraukumā - 10 spēlēs izcīnītas 10 uzvaras.

Džeimss 21 no saviem 46 punktiem guva spēles ceturtajā ceturtdaļā, kurā "Lakers" komanda kopā iemeta 28 punktus.

Laukumā pavadītajās 38 minūtēs Džeimss izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, veica sešas rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas un bloķēja divus metienus.

Džeimss arī teicami uzbruka grozam no tālās distances, trāpot septiņus no 11 trīspunktu metieniem.

Spēles pēdējo 12 minūšu nogrieznī Džeimss trāpīja deviņus no 10 metieniem.

"Lakers" rindās izcēlās arī Entonijs Deiviss, kurš guva 17 punktus, izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, veica četras rezultatīvas piespēles, pārtvēra trīs bumbas un bloķēja trīs metienus.

"Cavaliers" sastāvā centrs Andrē Dramonds guva 25 punktus un izcīnīja 17 bumbas pie groziem, bet 20 punktus pievienoja turks Džedi Osmans.

Rietumu konferences kopvērtējumā "Lakers" ir līdere ar 14 uzvarām un četriem zaudējumiem, bet "Cavaliers" ar bilanci 8-9 ierindojas septītajā pozīcijā Austrumos.