Video ⟩ NBA spēlētājam piespriež sodu par sitienu Porziņģa komandas biedram pa kājstarpi

Džamals Marejs
Džamals Marejs Foto: Reuters/ScanPix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vadība piespriedusi naudas sodu Denveras "Nuggets" spēlētājam Džamalam Marejam par rupjību pret Kristapa Porziņģa komandas biedru Dalasas "Mavericks" rindās Timu Hārdeveju junioru, vēsta ESPN.

Marejs pirmdien spēlē pret "Mavericks" rupja pārkāpuma dēļ tika noraidīts no laukuma, kad trešajā ceturtdaļā bija jāspēlē nepilnas piecas minūtes.

"Nuggets" basketbolists iesita Hārdevejam junioram pa kājstarpi. Līgas vadība Marejam piespriedusi 25 tūkstošu ASV dolāru naudas sodu.

Kaut arī priekšlaicīgi noslēdzās spēle vienam no "Nuggets" līderiem, "Mavericks" piedzīvoja zaudējumu šajā mačā ar rezultātu 113:117.