Bļugers turpina krāt rezultativitātes punktus, "Penguins" zaudē "Bruins"

Teodors Bļugers spēlē pret Bostonas "Bruins".
Teodors Bļugers spēlē pret Bostonas "Bruins". Foto: USA Today Sports/Scanpix

Ar kārtējo rezultativitātes punktu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ceturtdien izcēlās latvietis Teodors Bļugers, bet viņa pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" komanda zaudēja regulārā čempionāta mačā.

"Penguins" ar rezultātu 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) zaudēja Bostonas "Bruins" komandai.

Latvijas izlases centra uzbrucējs Bļugers rezultatīvi piespēlēja Kodijam Sisī vienīgajos Pitsburgas komandas gūtajos vārtos pirmās trešdaļas 16.minūtē, kad "Penguins" panāca 1:1.

Šoreiz gan Bļugers nebija daļa no acij tīkamas izspēles, bet pacīnījās par ripu laukuma stūrī, to pēc tam ieguva viņa komandas biedrs Sisī, kurš individuāli meistarīgi izkārtoja sev metienu un guva vārtus.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 17 sekundes, minūti un 38 sekundes spēlējot mazākumā.

Latvietis pa vārtiem nemeta, veica trīs spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Bļugers tagad astoņās aizvadītajās spēlēs izcēlies ar diviem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

"Penguins" ar četrām uzvarām astoņās spēlēs ieņem ceturto vietu Austrumu divīzijā, kur sacenšas astoņi klubi.