"Riga" pārbaudes spēlē piekāpjas Grigorčuka trenētajai "Šahtjor"

Latvijas čempione futbolā "Riga" svētdien piedzīvoja zaudējumu Dubaijas treniņnometnes trešajā pārbaudes spēlē.

"Riga" ar 0:1 (0:1) piekāpās Baltkrievijas klubam Soļigorskas "Šahtjor", ko vada Latvijā labi zināmais ukraiņu treneris Romāns Grigorčuks.

"Šahtjor" komandai vienīgos vārtus spēles 35.minūtē guva Igars Stasevičs, kurš pārsteidza "Riga" futbolistus ar augstu un tālu sitienu ārpus soda laukuma robežām.

Rīdzinieki šajā mačā vārtu taisnstūrī sita divas reizes, bet pretinieki atbildēja ar septiņiem sitieniem.

Jau ziņots, ka pirms tam "Riga" ar 0:4 zaudēja Sanktpēterburgas "Zeņit" vienībai un ar 0:1 atzina "Krasnodar" pārākumu.

Nākamajā spēlē rīdzinieki trešdien spēkosies ar Uzbekistānas komandu Taškentas "Pahtakor".

Latvijas čempionvienībai treniņnometnes laikā paredzētas astoņas pārbaudes spēles, no kurām 7.februārī būs tikšanās ar citu slavenu Krievijas klubu Maskavas "Spartak". Mačus tiešraidē pārraida kanāls "Sportacentrs.com TV".

"Riga" aizvadītajā sezonā jau trešo gadu pēc kārtas izcīnīja uzvaru Latvijas čempionātā.

Tikmēr Latvijas kausa ieguvēja "Liepāja" svētdien Turcijas pilsētā Belekā ar 1:4 (0:3) piekāpās Krievijas premjerlīgas 14.vietas īpašniecei Tulas "Arsenal". Goda vārtus liepājnieki guva piecas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad pēc piespēles no labā flanga izcēlās Dāvis Ikaunieks.