Video ⟩ Salāhs palīdz "Liverpool" pakāpties uz trešo vietu premjerlīgā

Mohameds Salāhs
Mohameds Salāhs Foto: EPA/Scanpix

Ēģiptes futbolists Mohameds Salāhs svētdien guva divus vārtus un palīdzēja "Liverpool" komandai pakāpties uz trešo vietu Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā.

Pagājušās sezonas čempione "Liverpool" izbraukumā ar rezultātu 3:1 (0:0) pārspēja Vesthemas "United", pārtraucot pretiniekiem sešu uzvaru sēriju, skaitot spēles gan premjerlīgā, gan FA kausa izcīņā.

Salāhs guva vārtus 57. un 68. minūtē, iegūstot viesu komandai 2:0 vadību, bet 84. minūtē precīzs bija Džeordīno Vijnaldums no Nīderlandes, noformējot "Liverpool" jau trīs vārtu pārsvaru.

Goda vārtus Vesthemas komandas labā 87. minūtē guva Anglijas futbolists Kreigs Dovsons.

Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā "Liverpool" ar 40 punktiem 21 spēlē ieņem trešo vietu, vienu punktu atpaliekot no Mančestras "United".

Savukārt čempionāta līdervienība ir Mančestras "City", kas sakrājusi 44 punktus, turklāt aizvadījusi par vienu spēli mazāk nekā "Liverpool" un Mančestras "United".

Citā spēlē svētdien Londonas "Chelsea" ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja "Burnley", jaunajam galvenajam trenerim Tomasam Tuhelam sarūpējot pirmo uzvaru.

Uzvarētājiem vārtus guva Spānijas futbolisti Sesars Aspilikveta (40') un Markoss Alonso (84').

"Chelsea" ar 33 punktiem ieņem septīto vietu turnīra tabulā, bet "Burnley" ar 22 punktiem atrodas 16. pozīcijā.