Bindulim uzvaras vārti DEL spēlē

Kristofers Bindulis Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) mačā pirmdien guva uzvaras vārtus, palīdzot viņa, Filipa Bunča un Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai vienībai izbraukumā svinēt otro panākumu šosezon.

Bunča, Binduļa un Karsuma pārstāvētā Krēfeldes "Pinguine" izbraukumā ar 3:1 (0:1, 0:0, 3:0) pārspēja "Dusseldorfer EG".

Bindulis vārtus guva 147 sekundes pirms mača beigām, bet Brets Olsons 64 sekundes pirms mača beigām vārtus guva, iemetot ripu tukšos vārtos.

Bindulis 18 minūtēs un 34 sekundēs laukumā vārtus guva ar vienīgo metienu pa pretinieku vārtiem, vēl reizi bloķēdams pretinieku metienu.

Buncis šajā duelī uz ledus pavadīja 14 minūtes un 56 sekundes, finišēdams ar +/- rādītāju +1.

Karsums 15 minūtēs un 53 sekundēs četrreiz meta pa vārtiem un nopelnīja +/- rādītāju -1.

"Pinguine" komanda izcīnīja otro uzvaru 12 spēlēs un sešiem punktiem Ziemeļu grupā ieņem pēdējo septīto vietu.

DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās - Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.