Video ⟩ Pastrņāks ar "hat-trick" kaldina "Bruins" uzvaru

Davids Pastrņāks
Davids Pastrņāks Foto: AFP/SCANPIX

Čehijas hokejists Davids Pastrņāks trešdien guva trīs vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, kaldinot Bostonas "Bruins" uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

"Bruins" izbraukumā ar rezultātu 4:3 (1:0, 0:1, 2:2, 1:0) papildlaikā pārspēja Filadelfijas "Flyers" komandu, kurai tādējādi pārtrūka četru uzvaru sērija.

Spēles pamatlaikā visus trīs "Bruins" vārtus guva Pastrņāks, bet papildlaikā uzvaras metienu trāpīja kanādietis Patrīs Beržerons, realizēdams skaitlisko vairākumu. Beržerona kontā arī trīs rezultatīvas piespēles.

"Bruins" šajā mačā izmantoja trīs no četrām skaitliskā vairākuma iespējām. Pastrņāks trešos vārtus guva 15 sekundes pirms mača pamatlaika beigām, panākot neizšķirtu 3:3.

Pastrņāks šosezon trīs spēlēs sakrājis jau septiņus rezultativitātes punktus (pieci vārti + divas piespēles). Viņš sezonu sāka vēlāk, jo 16. septembrī tika veikta gurna operācija.

"Flyers" rindās vārtus guva čehs Jakūbs Vorāčeks, amerikāņi Džoels Farabī un Kevins Heiss.

Austrumu divīzijā "Bruins" ar 16 punktiem 10 mačos ir kopvērtējuma līdere. Bostonai seko "Flyers" ar 16 punktiem, taču Filadelfija aizvadījusi par vienu spēli vairāk nekā "Bruins".

Tikmēr citā spēlē NHL čempione Tampabejas "Lightning" ar rezultātu 5:1 (3:0, 2:1, 0:0) savā laukumā pārspēja Detroitas "Red Wings", kas piedzīvoja jau septīto zaudējumu pēc kārtas.

Stenlija kausa glabātāji guva trīs vārtus jau pirmajās piecās spēles minūtēs. Pa reizei ar precīzu metienu izcēlās zviedrs Viktors Hedmans, kanādietis Entonijs Sirelli un amerikānis Raiens Makdonahs.

Vēl pa reizei uzvarētāju labā vārtus guva kanādieši. Breidens Points otrajā periodā panāca 4:0, bet Alekss Killors vēlāk atjaunoja četru vārtu pārsvaru - 5:1.

"Red Wings" rindās vienīgos vārtus guva Entonijs Manta.

Centra divīzijā "Lightning" ar 13 punktiem astoņās spēlēs ir līdere, bet "Red Wings" atrodas pēdējā vietā ar sešiem punktiem 11 spēlēs.