Nadals savainojuma dēļ, iespējams, izlaidīs "Australian Open"

Rafaels Nadals FOTO: EPA/Scanpix

Spānijas tenisa zvaigzne Rafaels Nadals aizvien nav izārstējis muguras savainojumu, tāpēc viņš, iespējams, nevarēs piedalīties šīs sezonas pirmajā "Grand Slam" turnīrā.

Nadals šobrīd atrodas Melburnā, kur noris ATP kauss. Viņš ir iekļauts Spānijas izlases sastāvā, bet savainojuma dēļ nepiedalījās pirmajā mačā pret Austrāliju, kā arī neplāno doties laukumā piektdien pret Grieķiju.

"Nejūtos gana labi, lai spēlētu," par savu veselības stāvokli sarunā ar Spānijas mediju "Vamos" teica Nadals. "Jūtu nelielus uzlabojumus, tomēr aizvien neesmu gatavs aizvadīt visu spēli ar augstu intensitāti."

Nadals pēdējo reizi kortā izgāja pērn 21.novembrī, kad Londonā piedalījās ATP sezonas noslēguma turnīra pusfinālā. Kopš tā laika Nadals aizvadījis tikai vienu pārbaudes spēli, piektdien Adelaidā tiekoties ar austrieti Dominiku Tīmu.

"Australian Open" sāksies jau pirmdien, bet Nadalam dalības gadījumā būs iespēja pacīnīties par karjeras 21."Grand Slam" titulu. Viņa rēķinā šobrīd ir 20 "Grand Slam" trofejas. Tikpat ieguvis arī šveicietis Rodžers Federers.

Jau iepriekš bija zināms, ka savainojuma dēļ Federers nespēlēs "Australian Open". Viņš ATP turnīros plāno atgriezties martā Dohā. 

Austrālijas atklātā čempionāta kvalifikācija šogad Covid-19 dēļ notika Dohā un Dubaijā. Pamatturnīrs Melburnā plānots no 8. līdz 21.februārim.

Pagājušajā gadā uzvaru vīriešu konkurencē svinēja Novaks Džokovičs no Serbijas, bet starp dāmām labākā bija Sofija Kenina no ASV.

Uz augšu
Back