Ābols ar gūtajiem vārtiem neglābj "Orebro" no zaudējuma

Rodrigo Ābols
Rodrigo Ābols Foto: Orebro Hockey/Twitter

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien guva vārtus Zviedrijas hokeja čempionāta (SHL) spēlē, taču neglāba "Orebro" komandu no zaudējuma.

Erebrū hokejisti savā laukumā ar rezultātu 3:6 (1:1, 0:1, 2:4) atzina Gēteborgas "Frolunda" pārākumu.

Ābols vārtus guva trešā perioda trešajā minūtē, kad viesi mēģināja izmest ripu ārā no zonas, taču latviešu uzbrucējs pretkustībā ar spēcīgu metienu trieca to tīklā, panākdams 2:2. Tiesa, Gēteborgas hokejisti turpmākajās 11 minūtēs guva četrus bezatbildes vārtus un ielika pamatus uzvari.

Ābols ceturtdien uz ledus pavadīja 17 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 54% iemetienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 34 spēlēs guvis 14 vārtus un 11 reizes rezultatīvi piespēlējis, kas komandā ir trešais labākais rādītājs.

"Orebro" ar 67 punktiem 39 spēlēs Zviedrijas čempionātā ieņem sesto vietu.

Janvārī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas "Panthers" ievietoja Ābolu neaizsargāto spēlētāju sarakstā, no kura latvieti neizvēlējās neviena cita NHL vienība.