Video ⟩ Kurucs izceļas ar darbībām aizsardzībā; "Rockets" piedzīvo zaudējumu

Rodions Kurucs
Rodions Kurucs Foto: AP/Scanpix

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs pirmdien spēlēja, bet neguva punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, kurā viņa Hjūstonas "Rockets" komanda zaudēja.

"Rockets" viesos ar rezultātu 94:119 (27:32, 33:32, 27:26, 7:29) zaudēja Šarlotas "Hornets".

Kurucs šajā mačā laukumā pavadīja četras minūtes un 31 sekundi, kuru laikā pārtvēra vienu bumbu un bloķēja divus metienus.

"Rockets" ar Kurucu laukumā iemeta par četriem punktiem mazāk nekā ielaida.

"Rockets" komandā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Viktors Oladipo, kurš arī izcīnīja septiņas bumbas zem groziem un veica sešas rezultatīvas piespēles.

Vēl 15 punktus guva Bens Maklmors, bet pa 13 punktiem katrs pievienoja Džešons Teits un Danuels Hauss juniors.

"Hornets" vienībā 24 punktus guva Lamelo Bols, kurš arī atdeva 10 rezultatīvas piespēles, bet pa 19 punktiem pievienoja Gordons Heivords un Mailss Bridžess.

NBA debitants Bols trāpīja septiņus tālmetienus, kas ir viņa karjeras rekords. Pēdējās sešās spēlēs viņš realizējis 21 no 40 tālmetieniem.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā "Rockets" bija -3 (87:90), taču spēles pēdējā nogrieznī dominēja "Hornets".

"Rockets" ar 11 uzvarām 23 spēlēs ieņem 11.vietu Rietumu konferencē, bet "Hornets" ar 12 uzvarām un 13 zaudējumiem ierindojas sestajā pozīcijā Austrumos.