Pahars neturpinās darbu Itālijas komandā "Siena 1904"

Marians Pahars FOTO: Latvijas Futbola federācija

Bijušais Latvijas futbola izlases treneris Marians Pahars pārtraucis sadarbību ar Itālijas D sērijas komandu "Siena 1904" un vairs nav tās galvenais treneris, trešdien ziņots kluba tīmekļa vietnē.

Pahars par kluba galveno treneri kļuva vien pirms nedaudz vairāk nekā divām nedēļām.

Kluba preses dienests vēsta, ka lēmumu par līgumattiecību pārtraukšanu pieņēma latviešu treneris.

Klubs vēsta, ka treneris argumentējis savu lēmumu ar sarežģīto situāciju, kas radusies un kas neļauj trenerim strādāt optimālos apstākļos, lai sasniegtu kluba paša nospraustos mērķus.

Par pievienošanos Itālijas D sērijas E grupā spēlējošajai komandai tika paziņots pēc 24.janvāra 2:3 zaudējuma pret Kalsio "Trastevere".

Pēc šīs spēles treneri Stefano Argilli un Džils Voria pievienojās jauniešu komandai, bet viņu vietā stājās Pahars un Vladimirs Gazajevs.

Šajā laikā Sjēnas komanda D sērijas E grupā ar 22 punktiem 16 spēlēs atkāpusies no sestās uz astoto vietu 18 komandu konkurencē.

Pahars kā spēlētājs septiņarpus sezonas pārstāvēja Anglijas klubu "Southampton", kura rindās premjerlīgā guva 42 vārtus 129 spēlēs. 2001./02.gada sezonā viņš iekļuva Anglijas premjerlīgas rezultatīvāko spēlētāju desmitniekā.

Savukārt Latvijas izlasē Pahars aizvadīja 75 spēles un guva 15 vārtus. Trīs reizes - 1999., 2000. un 2001.gadā - viņš tika atzīts par Latvijas gada labāko futbolistu.

Spēlētāja karjeras laikā Pahars trīs reizes nosaukts par Latvijas gada futbolistu. "Skonto" sastāvā viņš arī izcīnījis Latvijas kausu.

Pēc futbolista karjeras beigām Pahars strādāja par galveno treneri klubā "Skonto", "Jelgava", Latvijas U-21 izlasē un Latvijas nacionālajā izlasē. Patlaban viņš Latvijas izlasē pilda galvenā trenera Daiņa Kazakeviča asistenta pienākumus.

Uz augšu
Back