"Riga" pārbaudes spēlē Dubaijā sagrauj Armēnijas čempioni

"Riga FC" futbolisti
"Riga FC" futbolisti Foto: Zigismunds Zālmanis, "Riga FC"

Latvijas čempione futbolā "Riga" ceturtdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru Dubaijas treniņnometnes septītajā pārbaudes spēlē.

"Riga" ar rezultātu 5:0 (4:0) sagrāva Armēnijas čempioni "Ararat-Armenia".

Divus vārtus guva Mikaels Soisalo, pa vieniem Stefans Miloševičs un Vladislavs Fjodorovs, bet vienu bumbu armēņi iesita savos vārtos.

Pret "Ararat-Armenia" Latvijas čempioni uzreiz ar pirmajām minūtēm apliecināja savu pārākumu. Sestajā minūtē pēc Soisalo piespēles soda laukumā armēņi bumbu iesita savos vārtos - 1:0. Rīdzinieki turpināja presingu un pēc Felipes Brisolas piespēles Soisalo sita tukšos vārtos.

Turpinājumā, mača 17.minūtē pēc spiediena uz pretinieku vārtiem otro reizi mačā izcēlās Soisalo - 3:0. "Ararat-Armenia" arī bija pāris iespējas pirmajā puslaikā, taču Nils Puriņš visās epizodēs tika galā.

Tuvojoties puslaika beigām, 36.minūtē svarīgus vārtus guva Miloševičs, kuram iepriekšējās spēlēs neizdevās izmantot savus momentus. Uzbrucējs uzvarēja divcīņā ar pretinieku aizsargu un raidīja bumbu vārtu stūrī - 4:0. Rīdzinieki aizvadīja savu rezultatīvāko puslaiku Dubaijas treniņnometnē.

Otrajā puslaikā notika vairākas spēlētāju maiņas, bet "Riga" pārsvars nemazinājās. Ilgāku laiku gūtu vārtu nebija, lai gan abas komandas spēlēja aktīvi. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām pēc Marko Džurišiča centrējuma skaisti vārtus guva Fjodorovs - 5:0.

Nākamā spēle tiks aizvadīta 15.februārī pret Krievijas komandu "Rodina".

"Riga" Dubaijā trenējas jau kopš 8.janvāra. Līdz ceturtdienas spēlei bija izcīnīta tikai viena uzvara - 1:0 pār Uzbekistānas čempioni Taškentas "Pahtakor". Citās spēlēs zaudējumi - 0:4 pret Sanktpēterburgas "Zeņit" un Maskavas "Spartak", 0:1 pret "Krasnodar", Soļigorskas "Šahtjor" un Erevānas "Noah".

Latvijas čempionvienībai treniņnometnes laikā paredzētas astoņas pārbaudes spēles. Mačus tiešraidē pārraida kanāls "Sportacentrs.com TV".