"Blue Jackets" ar Merzļikinu rezervē zaudē mača papildlaikā

Jonass Korpisalo
Jonass Korpisalo Foto: Reuters/ScanPix

Kolumbusas "Blue Jackets" komanda ar Latvijas hokeja vārtsargu Elvi Merzļikinu rezervē sestdien viesos Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Čikāgas "Blackhawks".

Maiņas darījumā iegūtais soms Patriks Laine "Blue Jackets" vadībā izvirzīja pirmā perioda septītajā minūtē, kanādietis Nikolass Bodīns otrā perioda ievadā rezultātu izlīdzināja, bet amerikāņa Kema Etkinsona vārti mājiniekiem pēdējās 20 minūtes ļāva sākt ar minimālu pārsvaru.

Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām zviedrs Karls Soderbergs izrāva neizšķirtu, bet amerikānim Aleksam Debrinkatam papildlaikā bija nepieciešamas vien 35 sekundes, lai nokārtotu viesiem uzvaru.

Etkinsons mājinieku rindās guva vārtus un reizi rezultatīvi piespēlēja, kamēr Patriks Keins Čikāgas komandā iekrāja divas piespēles.

Merzļikina konkurents Somijas vārtsargs Jonass Korpisalo atvairīja 28 no 31 metiena.

Pirmdien "Blue Jackets" tiksies ar Karolīnas "Hurricanes".

Kolumbusas komanda 16 spēlēs tikusi pie 18 punktiem, kas Centrālajā divīzijā ļauj ieņemt ceturto vietu. "Blackhawks" ar 18 punktiem 16 spēlēs ir piektajā vietā.