Hokeja skola "Rīga" OHL mačā negaidīti uzvar "Liepāju"

Hokeja skolas "Rīga" spēlētāji.
Hokeja skolas "Rīga" spēlētāji. Foto: facebook.com

"Optibet" hokeja līgas (OHL) spēlē ceturtdien "Rīga", pateicoties diviem gūtiem vārtiem gan Gustava Ozoliņa, gan Martina Rodrigo Laviņa izpildījumā, savā laukumā negaidīti pārliecinoši pārspēja Liepāju".

"Rīga" mājās pārspēja "Liepāju" ar 5:2 (0:1, 3:0, 2:1).

16.minūtē Raivo Freidenfelds vadībā izvirzīja viesus, taču jaunie Rīgas hokejisti atbildēja ar četriem gūtiem vārtiem, Laviņam 42.minūtē vairākumā panākot 4:1.

Piekto ripu rīdzinieki iemeta, ripu raidot tukšos viesu  vārtos 22 sekundes pirms mača beigām.

Mājinieku vārtos Kārlis Mežsargs atvairīja 51 pretinieku metienu, bet Ozoliņš šajā mačā sakrāja trīs (2+1) rezultativitātes punktus.

Viesiem pa diviem (1+1) punktiem sakrāja Mārtiņš Oskars Freimanis un Freidenfelds.

Čempionāta līdere ar 44 punktiem 26 spēlēs ir "Zemgale"/LLU, kurai ar 43 punktiem 27 mačos seko "Olimp"/"Venta 2002". "Mogo"/LSPA 35 punktus iekrājusi 29 dueļos, "Liepāja" 24 spēlēs nopelnījusi 27 punktus, Daugavpils "Dinaburga" 27 mačos tikusi pie 16 punktiem, "Prizma"/IHS pie 12 punktiem tikusi 25 spēlēs, kamēr HS "Rīga" - 22 mačos.

2020./2021.gada sezonā OHL spēlē "Mogo"/LSPA, "Olimp"/"Venta 2002", "Zemgale"/LLU, Hokeja skola "Rīga", Daugavpils "Dinaburga", "Prizma"/IHS un "Liepāja".

Iepriekšējā sezonā Latvijas virslīgā spēlēja astoņas komandas, taču 2020./21.gada sezonā būs par vienu komandu mazāk, jo turnīrā nespēlē "Kurbads".

Iepriekšējā sezonā izslēgšanas spēles netika aizvadītas, bet par vietējā čempionāta uzvarētāju tika pasludināta "Olimp". Turnīra jaunpienācēja izšķirošos punktus ieguva pēc tam, kad "Rīga" neieradās uz sezonas pēdējo maču ar "Kurbads" vienību.

"Olimp" līdz ar panākumu OHL nopelnīja iespēju startēt Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā, taču starptautiskās sacensības tika atceltas.