Cipulis ar Kleinbergu ieņem desmito vietu divnieku sacensībās Eiropas kausa posmā bobslejā

FOTO: Viesturs Lācis / bobslejs.lv

Latvijas bobslejisti Emīls Cipulis un Ivo Dans Kleinbergs sestdien Īglsas trasē ieņēma desmito vietu Eiropas kausa posmā divnieku sacensībās.

Arī abos braucienos latvieši bija desmitie. Viņi summā 0,83 sekundes zaudēja rumāņa Mihaja Kristiana Tenteas ekipāžai.

Par 0,12 sekundēm no uzvarētājiem atpalika vācu ekipāža ar pilotu Maksimiliānu Illmanu, par 0,13 sekundēm - Mihaela Kuonena pilotētais divnieks no Šveices.

Sacensības vienlaikus ir arī Eiropas junioru un Eiropas U-23 čempionāts.

Kontinenta junioru meistarsacīkstēs latvieši finišēja septītie.

Zeltu ieguva Tenteas ekipāža, sudrabs tika Illmana divniekam un bronza - vēl vienam Vācijas duetam ar pilotu Hansu Peteru Hanninghoferu, kuri no uzvarētājiem atpalika par 0,14 sekundēm.

Jau ziņots, ka piektdien skeletonistu sacensībās bronzas medaļu Eiropas U-20 meistarsacīkšu vērtējumā dalīja divi Latvijas sportisti - Elvis Veinbergs un Valts Smilga, kamēr Krists Netlaus kontinenta junioru meistarsacīkstēs ierindojās astotajā vietā.

Arī šīs sacensības notika Eiropas kausa posma ietvaros.

Ceturtdien sieviešu sacensībās Dārta Zunte Eiropas junioru čempionātā ieņēma 12.vietu, bet U-20 grupā viņai bija septītais rezultāts.

Loreta Lodziņa pirmajā braucienā ieņēma 27.vietu un otrajam braucienam nekvalificējās. Junioru vērtējumā viņai 24., bet Eiropas U-20 meistarsacīkstēs - 17.vieta.

Eiropas kauss skeletonā ir trešā līmeņa sacensības aiz Pasaules kausa un Starpkontinentālā kausa.

Uz augšu
Back