Sprintere Bukša nestartēs Eiropas čempionātā telpās

Sindija Bukša FOTO: Zane Bitere/LETA

Latvijas sprintere Sindija Bukša nestartēs nākamajā nedēļā Toruņā gaidāmajā Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās, apstiprināja sportiste.

Pagājušajā nedēļā Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs aģentūrai LETA atklāja, ka uz startu Toruņā pretendē četri vieglatlēti - normatīvu izpildījušās Līga Velvere un Bukša, kā arī plānots pieteikt Iļju Petrušenko un Uģi Joci.

Pirmdien sarunā ar Latvijas Televīzijas raidījumu "Sporta studija" Bukša atklāja, ka vēl nav izlēmusi, vai piedalīsies šī gada Eiropas čempionātā. Sprintere norādīja, ka prioritāte ir kvalificēšanās un gatavošanās olimpiskajām spēlēm, tāpēc pagaidām netiek likts uzsvars uz trenēšanos priekš 60 metru distances.

"Ar treneri izlēmām, ka nestartēšu Eiropas čempionātā telpās. Sākotnējā plānā nebijām iekļāvuši startu Eiropas čempionātā, bet apsvērām tādu domu. Ņemot vērā vairākus apstākļus, izlēmām turpināt gatavoties vasaras sezonai, kā tas arī tika plānots sākotnēji," trešdien saziņā ar aģentūru LETA norādīja Bukša.

Ielūgums startēt pieccīņā bija arī Laurai Ikauniecei, taču viņa pēc ceļgala savainojuma vēl nav gatava startēt.

Visi Latvijas kandidātu uz dalību Eiropas čempionātā telpās rezultāti sasniegti iepriekšējā gadā, jo šogad Covid-19 ierobežojumi ir traucējuši sacensību norisi visā pasaulē.

Eiropas čempionāts telpās no 4. līdz 7.martam notiks Polijas pilsētā Toruņā.

Uz augšu
Back