Tenisists Ozoliņš panācis vienošanos ar Ilinoisas universitāti

Kārlis Ozoliņš FOTO: Evija Trifanova/LETA

Latvijas tenisists Kārlis Ozoliņš rudenī pievienosies Ilinoisas universitātei, kur plāno studēt turpmākos četrus gadus, ziņo ASV augstskola.

Universitātes paziņojumā teikts, ka Ozoliņš Ilinoisas komandā spēlēs 2021./22.gada sezonā.

"Esam priecīgi, ka Kārlis ir pievienojies "Fighting Illini" ģimenei," universitātes mājaslapā citēts tenisa treneris Breds Dencers. "Covid-19 pandēmijas laikā mums izdevās nodibināt labu dialogu ar Kārļa vecākiem. Pārrunu gaitā sapratām, ka viņa mērķi un ambīcijas iet roku rokā ar mūsu piedāvāto programmu."

"Kārlis ne tikai spēlē augstā līmenī, viņš arī pierādījis, ka ļoti apsver visus soļus, kas saistās ar nākotni," piebilda treneris. "Tāpat viņš ir labs students, kurš lieliski papildinās mūsu augstskolu. Ar nepacietību gaidām rudeni, kad Kārlis pievienosies komandai."

Gandarīts par pievienošanos Ilinoisas universitātei ir arī pats Ozoliņš, kurš slavēja skolas piedāvātos apstākļus un norādīja, ka labprāt tur pavadīs turpmākos četrus gadus.

Pērn Ozoliņš "Australian Open" junioru vienspēļu turnīrā sasniedza pusfinālu, bet gadu iepriekš viņš dubultspēlēs spēkojās finālā.

Pagājušā gada februārī Ozoliņš Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) junioru rangā ieņēma rekordaugsto sesto vietu, bet šonedēļ viņš ATP rangā sasniedza 987.pozīciju, kas viņam ir labākais sniegums.

Pērn martā Ozoliņš Deivisa kausa Pasaules otrās grupas "play-off" spēlēs palīdzēja Latvijas izlasei ar 4-1 uzvarēt Ēģipti.

Uz augšu
Back