Tenisists Podžus spēlēs Šarm eš Šeihas M-15 vienspēļu turnīra finālā

Mārtiņš Podžus FOTO: Kaspars Volonts/LTS

Latvijas tenisists Mārtiņš Podžus sestdien Ēģiptē Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) Šarm eš Šeihas M-15 vienspēļu turnīra pusfinālā uzvarēja tautieti Robertu Štrombahu.

ATP ranga 445.rakete Podžus, kuram piešķirts ceturtais numurs, pusfinālā ar 6-3, 6-3 uzvarēja Štrombahu (ATP 680.), kurš turnīrā startēja ar organizatoru īpašo ielūgumu.

Finālā Podžus tiksies ar britu Polu Džabu (ATP 531.), kurš pusfinālā sestdien ar 6-3, 6-3 uzvarēja japāni Rio Noguči (ATP 422.). Japānas tenisists turnīrā bija izlikts ar trešo numuru.

Par fināla sasniegšanu Podžus nopelnījis sešus ATP vienspēļu ranga punktus, bet Štrombahs tika pie četriem.

Pirms nedēļas turpat Šarm eš Šeihā abi Latvijas tenisisti tikās otrajā kārtā, kur pārāks ar 6-4, 6-2 bija Štrombahs.

Ceturtdaļfinālā Podžus ar 2-6, 7-6 (7:1), 6-3 uzvarēja sacensību astoto numuru Juhsiou Hsu no Taivānas (ATP 456.). 

Podžus šajā turnīrā startēja arī dubultspēlē, kur piektdien pārī ar šveicieti Jakubu Paulu pusfinālā ar 1-6, 3-6 zaudēja japāņiem - Jusukem Takahaši un Džumpei Jamasaki.

Par pusfināla sasniegšanu Podžus nopelnīja četrus dubultspēļu ranga punktus.

Sestdien Šarm eš Šeihas W-15 vienspēļu turnīra pusfinālā Sabīne Rutlauka, kura WTA rangā neatrodas, ar 7-6 (7:4), 6-3 uzvarēja Ēriku Andrejevu no Krievijas (WTA 762.).

Finālā Rutlauka tiksies ar čehieti Lindu Noskovu (WTA 1055.) vai Šveices tenisisti Svenju Ohsneri (WTA 736.). Rutlauka iepriekš karjerā vēl ne reizi nebija sasniegusi ITF līmeņa turnīra finālu.

Par fināla sasniegšanu Rutlauka nopelnīja sešus WTA vienspēļu ranga punktus.

Aiznākamnedēļ Rutlauka debitēs WTA rangā. Lai debitētu WTA rangā, tenisistēm jāizcīna punkti trīs turnīros vai jātiek pie desmit punktiem. Rutlauka pie punktiem tikusi divos turnīros Šarm eš Šeihā, bet pērn viņa punktu nopelnīja sacensībās arī Iraklijā.

Dubultspēlēs Rutlauka nepiedalās.

Uz augšu
Back