Gulbis jaunākajā pasaules rangā zaudējis trīs pozīcijas

Ernests Gulbis. FOTO: Evija Trifanova/LETA

Latvijas tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis pirmdien atjaunotajā ATP rangā zaudējis trīs vietas un ieņem 189.pozīciju.

Gulbis pagājušajā nedēļā Singapūrā nepārvarēja ATP "World Tour 250" turnīra pirmo kārtu, kurā ar 5-7, 4-6 zaudēja Itālijas tenisistam Roberto Markoram (ATP 191.). Par savu sniegumu Gulbis ATP punktus nenopelnīja un pirmdien rangā noslīdējis trīs pozīcijas zemāk - 189.vieta.

Latvijas otrā rakete Mārtiņš Podžus aizvadītajā nedēļā sasniedza Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) zemākā līmeņa turnīra finālu. Podžus nopelnīja sešus ranga punktus, kas pirmdien ļāvis pakāpties divas pozīcijas augstāk (443.). Divas vietas zemāk atkritis Kārlis Ozoliņš (989.), Artūrs Lazdiņš un Mārtiņš Rocēns aizvien ieņem dalītu 1561.vietu, kamēr Jānis Podžus pacēlies par pozīciju (dalīta 1596.).

Vadošajā desmitniekā izmaiņas nav notikušas. Līderis ir serbs Novaks Džokovičs, otro vietu ieņem spānis Rafaels Nadals, bet tālāk seko Daniils Medvedevs no Krievijas, austrietis Dominiks Tīms, Rodžers Federers no Šveices, Stefans Cicips no Grieķijas, vācietis Aleksandrs Zverevs, Krievijas pārstāvis Andrejs Rubļovs, kā arī Djego Švarcmans no Argentīnas un itālis Mateo Beretīni.

Aizvadītās nedēļas nogalē arī noslēdzās trīs ATP "World Tour 250" raudzes turnīri. Francijā beļģis Dāvids Gofēns finālā ar 5-7, 6-4, 6-2 uzvarēja spāni Roverto Bautistu-Agutu, kamēr Singapūras sacensību finālā Aleksejs Popirins no Austrālijas ar 4-6, 6-0, 6-2 uzvarēja Aleksandru Bubliku no Kazahstānas. Savukārt Argentīnā mājinieks Huans Manuels Serundolo ar 6-0, 2-6, 6-2 pieveica Albertu Ramosu-Vinolasu no Spānijas.

Dubultspēļu rangā Latvijas pirmās raketes godu ieguvis M.Podžus, kurš pakāpies par 24 vietām un ieņem 501.pozīciju. Gulbis atkritis septiņas vietas zemāk (523.), J.Podžus (794.) un Lazdiņš (1101.) - vienu, taču Rocēns (dalīta 1719.), Daniels Linkuns-Morozovs (dalīta 1782.) un Artūrs Kuļibaba (dalīta 2257.) zaudējuši divas pozīcijas. 

Uz augšu
Back