Krištopāna PSG bez spēlēm tiek pie divām ar pusi uzvarām trijās Čempionu līgas cīņās

Dainis Krištopāns FOTO: EPA/Scanpix

Ceturtdien Latvijas handbolistam Dainim Krištopānam Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas spēļu kalendārā bija paredzēta pēdējā grupu turnīra cīņa, taču tā nenotika, Parīzes "Saint-Germain" (PSG) svinot uzvaru bez spēles.

Parīzes klubam bija jāuzņem Ungārijas komanda Segedas "Mol-Pick", taču jau iepriekš PSG bija piešķirta uzvara ar 10:0.

Tā bija viena no spēlēm, kuras laicīgi nebija iespējams aizvadīt, un Eiropas Handbola federācija (EHF) astoņās A grupas spēlēs bija noteikusi rezultātus bez maču aizvadīšanas.

To skaitā bija arī trīs PSG cīņas, kurās bez iepriekšminētās uzvaras pār Ungārijas klubu PSG "piespriests" arī neizšķirts spēlē savā laukumā ar Krištopāna iepriekšējo klubu Skopjes "Vardar 1961" no Ziemeļmaķedonijas un 10:0 uzvara pret šo klubu viesos.

Tādējādi PSG A grupā ar 19 punktiem 14 spēlēs ieņēma otro vietu astoņu komandu konkurencē.

Lai neaizvadītās cīņas neietekmētu komandu izredzes spēlēt izslēgšanas maču turnīrā, EHF nolēma "play-off" turnīram pielaist ne tikai abu grupu pirmo sešu vietu īpašnieces, bet visas 16 komandas, par to paziņojot jau 10.februārī.

Šajā izslēgšanas spēļu formātā grupas pirmā komanda astotdaļfinālā tiksies ar otras grupas astoto komandu, otrās vietas īpašniece - ar otras grupas septīto vienību utt.

Astotdaļfināla spēles šosezon plānotas marta un aprīļa mijā. Ceturtdaļfināli gaidāmi maija vidū, bet "Final 4" paredzēts jūnijā.

Aizvadītās sezonas Čempionu līgas uzvarētāju Covid-19 radītās pandēmijas dēļ izdevās noskaidrot vien pērnā gada nogalē. Finālā uzvaras laurus plūca Ķīles THW, bet bronzas mačā PSG uzvarēja "Vezsprem" no Ungārijas.

Uz augšu
Back