Video ⟩ Balcers daudz spēlē vairākumā, bet neglābj "Sharks" no zaudējuma

Rūdolfs Balcers (nr.92) cīnās par ripu.
Rūdolfs Balcers (nr.92) cīnās par ripu. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdienas rītā pēc Latvijas laika daudz spēlēja skaitliskajā vairākumā, bet Sanhosē "Sharks" Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā piekāpās Lasvegasas "Golden Knights".

"Sharks" komanda ar rezultātu 4:5 (0:2, 2:1, 2:1, 0:1) papildlaikā zaudēja Rietumu divīzijas līdervienībai "Golden Knights".

Balcers šoreiz kopumā uz ledus pavadīja 14 minūtes un 21 sekundi, trīs minūtes un 21 sekundi no šī laika spēlējot skaitliskajā vairākumā. Viņš divreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, reizi pazaudēja ripu un vienreiz to atņēma pretiniekam, nopelnīja divu minūšu noraidījumu, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Hokejists iepriekš četrās spēlēs pēc kārtas izcēlās ar rezultativitāti, bet nu jau divos mačos palicis bez punktiem.

Railijs Smits un Čandlers Stīvensons pirmā perioda pirmajā pusē nepilnas pusotras minūtes laikā panāca 2:0. Makss Pačioreti otrās trešdaļas trešajā minūtē guva Vegasas komandas trešos vārtus, taču Brentam Bērnsam četras minūtes vēlāk izdevās realizēt skaitlisko vairākumu. Mets Nieto 13.minūtē pretinieku pārsvaru samazināja līdz vieniem vārtiem.

Alekss Taks trešā perioda pirmajā minūtē atkal atjaunoja "Golden Knights" komandai divu vārtu pārsvaru. Septītajā minūtē Logans Kuturjē panāca 3:4, taču "Sharks" komandu papildlaikā ieveda Kevina Labanka precīzais raidījums minūti līdz pamatlaika beigām. Uzbrucējs izrāvās vienatnē pret vārtsargu, kurš neveiksmīgi nospēlēja izgājienā no vārtiem, kas pavēra iespējas Labankam gūt vieglu "golu".

Papildlaika otrajā minūtē "Golden Knights" ar lielisku saspēli ripu ieveda pretinieku zonā, un drīz vien iepretim vārtiem Alekss Petrandželo pamanīja Pačioreti, kurš bija nekļūdīgs.

Pačioreti spēli noslēdza ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli, bet Marks Stouns divreiz rezultatīvi piespēlēja. Arī Ēriks Karlsons "Sharks" komandā nopelnīja divas piespēles.

"Sharks" ar 19 punktiem 21 spēlē Rietumu divīzijā ieņem septīto vietu astoņu klubu konkurencē.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.