Video ⟩ Balceram rezultatīva piespēle "Sharks" uzvarētā NHL spēlē

Tomass Hertls un Rūdolfs Balcers
Tomass Hertls un Rūdolfs Balcers Foto: Reuters/ScanPix

Ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā pagājušajā naktī (pēc Latvijas laika) atzīmējās Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers.

Viņa pārstāvētā Sanhosē "Sharks" komanda ar 3:2 pagarinājumā savā laukumā pieveica Sanetluisas "Blues" hokejistus.

Balcers rezultatīvi asistēja "Sharks" otrajā vārtu guvumā trešās trešdaļas astotajā minūtē, kad vairākumā precīzi meta Logans Kutūrs, kurš panāca izlīdzinājumu 2:2.

Uzvaru papildlaika 41. sekundē Sanhosē vienībai nodrošināja Evanders Keins, kas guva savus devītos vārtus šoseozn.

Balcers uz ledus pavadīja 17:17 minūtes, no kurām 1:19 vairākumā. Viņš izpildīja divus metienus pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieka metienu un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas uzbrucējs šosezon 13 spēlēs atzīmējies ar diviem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet viņa lietderības koeficients ir -3.

"Sharks" ar 21 punktu 23 spēlē Rietumu divīzijā ieņem septīto vietu astoņu klubu konkurencē.