Kalniņš nenospēlē nevienu maču, "Jokerit" sapnis par Gagarina kausu beidzies

Jānis Kalniņš
Jānis Kalniņš Foto: Raimonds Volonts, "Dinamo Rīga"

Latvijas vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Helsinku "Jokerit" otrdien Gagarina kausa izcīņā piedzīvoja ceturto zaudējumu, tāpēc klubam izslēgšanas spēles beigušās jau pirmajā kārtā.

"Jokerit" Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē Jaroslavļā ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) zaudēja vietējai "Lokomotiv".

Sērijā līdz četrām uzvarām "Lokomotiv" bija pārāka ar 4-0.

Kalniņš šajā sērijā laukumā tā arī nedevās, bet viņa konkurents Anderss Lindbeks atvairīja 31 no 34 metieniem.

Jegors Korškovs Jaroslavļas komandas uzvaru kaldināja ar trim rezultatīvām piespēlēm. Vienīgos vārtus Somijas kluba labā otrā perioda astotajā minūtē guva Jonatans Pudass.

"Jokerit" Gagarina kausa izcīņā visas spēles aizvadīja pretinieku laukumā.

Četros mačos no Gagarina kausa izcīņas otrdien izstājās arī Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadībā Maskavas "Spartak", kas mājās ar 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) zaudēja Maskavas CSKA.

Četrās spēlēs "Spartak" hokejisti CSKA vārtos raidīja tikai divas ripas.

Larss Juhansons CSKA komandā atvairīja 18 no 19 metieniem, kamēr uzvaras vārtus trešā perioda 14.minūtē guva kanādietis Brendons Leipsiks.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.