Pļaviņš/Točs Dohas četru zvaigžņu turnīrā nesasniedz "play-off"

Edgars Točs un Mārtiņš Pļaviņš FOTO: Vadims Morozovs

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs trešdien Pasaules tūres četru zvaigžņu turnīrā Dohā zaudēja otrajā spēlē un sezonas pirmajās sacensībās palika ārpus "play-off" dalībnieku pulka.

Turnīrā ar piekto numuru izliktais Latvijas duets otrajā E grupas mačā trīs setos ar 1-2 (21:18, 15:21, 12:15) piekāpās spāņiem Pavlo Erreram/Adrianam Gaviram, kuri izsēti ar 12.numuru.

Ciešot zaudējumu arī otrajā spēlē, Pļaviņš/Točs turnīru noslēdza dalītā 25.vietā.

Jau vēstīts, ka pirmajā mačā viņi ar 1-2 (18:21, 21:19, 10:15) zaudēja Nīderlandes pārim Jaspers Bauters/Rubens Penninga (28.).

Vēlāk pēcpusdienā izslēgšanas turnīru uzsāks Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri sacensībās izlikti ar 15.numuru.

Apakšgrupā latvieši ar 2-0 (22:20, 21:11) pieveica Nīderlandes duetu Kristiāns Varenhorsts/Stēfens fon de Felde (18.) un ar 0-2 (12:21, 25:27) piekāpās 2019.gada pasaules vicečempioniem turnīra otrajiem numuriem vāciešiem Juliusam Tolem un Klemensam Vikleram.

Abi Latvijas dueti sacensības sāka pamatturnīrā.

Pamatturnīrā piedalījās 32 dueti, kuri sadalīti astoņās apakšgrupās. Vispirms savā starpā tikās grupas pirmā un ceturtā, kā arī otrā un trešā komanda, bet pēc tam spēkus samēroja abu maču uzvarētāji, kā arī zaudētāji. Abās spēlēs uzvarējusī komanda automātiski sasniedza izslēgšanas turnīra otro kārtu, vienības, kas guva pa vienai uzvarai, iekļuva izslēgšanas sacensību pirmajā kārtā, bet abos mačos zaudējušajam pārim sacensības bija jānoslēdz.

Sacensības Katarā ilgs līdz piektdienai.

Uz augšu
Back