Toberam uzvara, Gutkovskim neizšķirts Polijas čempionātā

Vladislavs Gutkovskis
Vladislavs Gutkovskis Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas futbola izlases aizsargs Kristers Tobers sestdien Polijas ekstraklases spēlē palīdzēja Gdaņskas "Lechia" uzvarēt, bet uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis pavadīja 87 minūtes laukumā Čenstohovas "Rakow" neizšķirtā.

"Lechia" mājās ar 2:0 (0:0) pārspēja Krakovas "Wisla" komandu.

Tobers laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Vārtus 63.minūtē ar 11 metru soda sitienu guva Flāviu Paišau, bet pārsvaru kompensācijas laika otrajā minūtē ar precīzu raidījumu no spēles nostiprināja Žarko Udovičičs.

Citā spēlē arī Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" viesos guva divus vārtus, spēlējot neizšķirti 2:2 (0:0) ar Plockas "Wisla".

Gutkovskis spēlē iesaistījās no pirmās minūtes un tika nomainīts trīs minūtes līdz pamatlaika beigām.

Mājinieki ar Patrika Tušinska un Rafala Volska precīziem raidījumiem 14 minūšu laikā izvirzījās vadībā, bet viesi atspēlējās 72. un 81.minūtē, kad vārtus guva attiecīgi Kamils Pjatkovskis un 11 metru soda sitienu realizēja Ivi.

"Rakow" ar 36 punktiem 21 spēlē ieņem trešo vietu, par trim punktiem mazāk ir pozīciju zemāk esošajai Tobera komandai, bet vārtsarga Pāvela Šteinbora Belastokas "Jagiellonia" ar 25 punktiem ieņem 12.vietu.