Cibuļskim rezultatīva piespēle zaudējumā Čehijas čempionāta izslēgšanas spēlē

Oskars Cibuļskis

Latvijas aizsargs Oskars Cibuļskis sestdien Čehijas hokeja čempionāta izslēgšanas spēļu turnīra pirmās kārtas pēdējā mačā rezultatīvi piespēlēja vienīgo vārtu guvumā, taču Litvīnovas "Verva" savā laukumā piedzīvoja zaudējumu.

Litvīnovas "Verva" komanda savā laukumā astotdaļfinālā ar 1:5 (0:3, 0:2, 1:0) piekāpās Hradeckrālovas "Mountfield". Sērijā ar 3-0 uzvarēja "Mountfield".

Cibuļskis 45.minūtē rezultatīvi piespēlēja Rihardam Jarūšekam mača pēdējo vārtu guvumā.

Latvijas aizsargs zaudētāju rindās spēlēja 18 minūtēs un 29 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem. Tikmēr otrs latviešu aizsargs komandā Uvis Balinskis spēlēja 21 minūti un 45 sekundes, trīsreiz metot pa vārtiem, divreiz pielietojot spēka paņēmienus un reizi bloķējot pretinieka metienu.

Citā mačā aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Ostravas "Vītkovice Ridera" izbraukumā ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1) piekāpās Brno "Kometa". Sērijā ar 2-1 vadībā ir "Kometa".

Galviņš spēlēja 19 minūtes un 16 sekundes, spēles protokolā ierakstus neizdarot.

Čehijas ekstralīgā šosezon spēlē 14 komandas, no kurām četras pirmās nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā, nākamās astoņas sacenšas astotdaļfinālā, bet divas pēdējās "play-off" neiekļuva.