Jaunie sportisti var pieteikties RTU īpašajām budžeta vietām

FOTO: www.RTU.lv

No šodienas Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina jaunos sporta talantus pieteikties studijām īpašajās budžeta vietās bakalaura, maģistra un pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības programmās, lai varētu veidot duālu karjeru - gan nodarboties ar sportu, gan arī iegūt augstāko izglītību, informēja RTU Ārējās komunikācijas nodaļas vadītāja Dita Arāja.

Arāja norādīja, ka 2021./2022.studiju gadā konkursa kārtībā šim nolūkam atvēlētas 15 budžeta vietas sportistiem, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus konkrētajā sporta veidā, kā arī guvuši labas sekmes mācībās vai studijās.

RTU Sporta centra direktors Egons Lavendelis norādīja, ka, uzņemot jaunos sportistus īpašajās budžeta vietās, RTU viņus atbalsta un motivē gan sasniegt arvien jaunas virsotnes sportā, gan arī iegūt augsta līmeņa augstāko izglītību, kas noderēs, beidzot sportista karjeru. 

Kandidātiem jābūt ar vismaz piecu gadu spēlētāja pieredzi konkrētā komandu sporta veidā vai arī ir Latvijas izlases kandidāts, Latvijas izlases dalībnieks individuālajos sporta veidos. Kandidāta vidējā gala atzīme - ne zemāka par septiņi iepriekšējā izglītības līmenī, ir aktīva iesaiste atbilstošo sporta federāciju rīkotajās aktivitātēs.

Pieteikšanās studijām notiek no plkst.12 un norisināsies no šodienas līdz 17.maijam.

Uz augšu
Back