Olimpiskais čempions biatlonā Paifers paziņo par karjeras beigām

Arnds Paifers FOTO: AFP/SCANPIX

Olimpiskais čempions biatlonā no Vācijas Arnds Paifers paziņojis, ka nekavējoties noslēdz profesionāļa gaitas.

Nedēļas nogalē Zviedrijas pilsētā Estešundā paredzētas Pasaules kausa šīs sezonas noslēdzošās sacensības, bet tajās ģimenes apsvērumu dēļ nepiedalīsies Paifers, kurš īsi pirms sezonas beigām nolēmis beigt karjeru.

"Tas man nebija viegls lēmums. Tomēr jau sen sapratu, ka pēc šīs sezonas beigām būs ideāls laiks, lai liktu punktu karjerai," teica Paifers. "Šoziem aizvadīju dažas labas sacensības, tāpēc priecājos, ka karjeru beigšu konkurētspējīgā formā."

Karjeras laikā Paifers izcīnījis zelta, sudraba un arī bronzas olimpiskās medaļas. 2018.gadā viņš olimpiskajās spēlēs uzvaru svinēja sprinta disciplīnā, bet bronzu izcīnīja stafetē. Četrus gadus iepriekš viņš stafetē kopā ar Vācijas izlasi izcīnīja sudrabu.

Pasaules čempionātā viņš izcīnījis 17 godalgas, no kurām pieci zelti. Pagājušajā mēnesī Pokļukā Paifers 20 kilometru individuālajās disciplīnā izcīnīja sudrabu. 

Pasaules kausā viņš svinējis desmit uzvaras. 

Šosezon Pasaules kausa visu disciplīnu kopvērtējumā Paifers ieņem 11.vietu. Disciplīnā ar kopēju startu viņš ceturtais, individuālajā disciplīnā Paifers ieņem piekto vietu, bet sprintā ierindojas uzreiz aiz vadošā desmitnieka.

Uz augšu
Back