Hārtlija vadītā "Avangard" piedzīvo zaudējumu pirmajā pusfināla spēlē

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas "Avangard" ceturtdien Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla pirmajā spēlē piedzīvoja neveiksmi.

"Avangard" mājās ar 2:5 (1:1, 1:1, 0:3) piekāpās Magņitagorskas "Metallurg", kas sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījusies vadībā ar 1-0.

Pēc spēlētiem diviem periodiem rezultāts bija izslēgšanas spēļu cienīgs 2:2, taču trešās trešdaļas sestajā minūtē uzvaras vārtus guva Semjons Košeļevs. Nepilnas 40 sekundes vēlāk pārsvaru dubultoja pieredzējušais Sergejs Mozjakins. Viesi šaubas par uzvaru pirmajā pusfināla mačā kliedēja perioda astotajā minūtē, drošo 5:2 panākot Andrejam Nestrašilam.

Mājinieku atspēlēšanos neatviegloja pēdējās trīs ar pusi minūtēs nopelnītie trīs noraidījumi.

Vārtus un divas rezultatīvas piespēles "Metallurg" komandā nopelnīja kanādietis Teilors Beks, bet ar 1+1 izcēlās Mozjakins un Filips Holms.

Tikmēr Rietumu konferences pusfināla pirmajā spēlē Sanktpēterburgas SKA mājās ar 1:4 (1:0, 1:0, 2:1) piekāpās Maskavas "Dinamo".

Maskavas komandā uzvaru nesošo ripu otrā perioda 11.minūtē iemeta Andrejs Sergejevs. Dmitrijs Jaškins šajā spēlē guva vārtus un reizi rezultatīvi piespēlēja, to pašu paveica Mihals Čajkovskis, bet divas piespēles nopelnīja Daniils Tarasovs.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.