Video ⟩ Porziņģis gūst trešdaļu komandas punktu un izceļas ar iespaidīgu "double-double" (1)

Kristaps Porziņģis.
Kristaps Porziņģis. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Kristaps Porziņģis sestdienas rītā pēc Latvijas laika guva 31 punktu  un bija rezultatīvākais spēlētājs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā, kurā viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" komanda zaudēja.

"Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 94:109 (29:31, 19:30, 27:21, 17:27) zaudēja Indiānas "Pacers".

Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 37 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā realizēja deviņus no 19 divpunktu metieniem, trīs no deviņiem tālmetieniem un četrus no sešiem soda metieniem.

Tāpat viņš izcīnīja 18 atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu, pieļāva divas kļūdas un četras reizes pārkāpa noteikumus. "Mavericks" ar Porziņģi laukumā iemeta par sešiem punktiem mazāk nekā ielaida.

"Mavericks" komandā rezultatīvākais ar 31 punktu bija Porziņģis, bet otrs rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Tims Hārdevejs, kurš arī izcīnīja piecas bumbas zem groziem un veica vienu rezultatīvu piespēli.

Jāizceļ, ka šoreiz "Mavericks" pieteikumā nebija slovēņa Lukas Dončiča.

"Pacers" vienībā pa 22 punktiem guva Domants Sabonis un Malkolms Brogdons.