"Mavericks" bez Porziņģa un Dončiča piedzīvo zaudējumu

Bobans Marjanovičcs un Stīvens Edamss
Bobans Marjanovičcs un Stīvens Edamss Foto: Reuters/ScanPix

Dalasas "Mavvericks" komanda, nespēlējot līderiem Kristapam Porziņģim un Lukam Dončičam, sestdien piedzīvoja zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē.

"Mavericks" ar rezultātu 103:112 (20:35, 33:18, 25:27,25:32) izbraukumā piekāpās Ņūorleānas "Pelicans".

Dalasas vienība aizvadīja otro spēli divās dienās, līdz ar to Porziņģim tika iedota brīvdiena.

Savukārt slovēnis Dončičs nespēlēja muguras traumas dēļ. Viņš izlaida otro maču pēc kārtas.

"Mavericks" sastāvā Tims Hārdevejs juniors guva 30 punktus, Džeilens Bransons iemeta 24 punktus, bet 13 punktus katrs pievienoja Trejs Bērks, vācietis Maksi Klēbers un serbs Bobans Marjanovičs, kurš izcīnīja ar 11 atlēkušās bumbas.

"Pelicans" rindās Zaions Viljamsons guva 38 punktus. Viņš dienu iepriekš pret Denveras "Nuggets" iemeta 39 punktus.

Savukārt Nikeils Aleksandrs-Vokers pievienoja 20 punktus, bet Brendons Ingrems iemeta 19 punktus.

Pirmās ceturtdaļas noslēdzošajās trīs minūtēs "Pelicans" veica 13:0 izrāvienu, kā rezultātā "Mavericks" nokļuva iedzinējos ar -15 (20:35).

Otrajā ceturtdaļā "Mavericks" atspēlējās un cīņa izlīdzinājās. Puslaika pārtraukumā komandas devās ar neizšķirtu rezultātu 53:53.

Līdz pat spēles beigām saglabājās sīva cīņa punkts punktā. Četras minūtes līdz ceturtās ceturtdaļas izskaņai Dalasa bija vadībā ar 95:94, taču tad sekoja "Pelicans" izrāviens 9:0, kas mājiniekiem beigās deva uzvaru.

"Mavericks" ar 23 uzvarām un 21 zaudējumu ieņem astoto vietu Rietumu konferencē, tikmēr "Pelicans" ar bilanci 20-25 ierindojas 11. pozīcijā.