Babkinas pārstāvētā "Nadežda" Krievijas čempionātā nepārvar ceturtdaļfinālu

Elīna Babkina.
Elīna Babkina. Foto: FIBA.com

Latvijas basketboliste Elīna Babkina svētdien guva 11 punktus Krievijas premjerlīgas ceturtdaļfināla trešajā jeb izšķirošajā spēlē, viņas pārstāvētajai Orenburgas "Nadežda" piedzīvojot zaudējumu.

"Nadežda" mājās ar 59:60 (9:16, 13:12, 13:19, 24:13) zaudēja Siktivkaras NIKA.

Dienu iepriekš ceturtdaļfināla otrajā spēlē Orenburgas komanda uzvarēja ar 80:64.

Babkina šajā duelī laukumā pavadīja 18 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā guva 11 punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas. Basketboliste grozā raidīja vienu no diviem divpunktu un trīs no sešiem trīspunktu metieniem. Tāpat viņa reizi rezultatīvi piespēlēja, pieļāva vienu kļūdu, nopelnīja vienu personīgo piezīmi, pretinieces izprovocēja uz četriem noteikumu pārkāpumiem un spēli noslēdza ar labāko +/- rādītāju komandā 13.

Latvijas izlases spēlētāja bija otra rezultatīvākā savā komandā. Viņa 14 sekundes līdz spēles beigām ar tālmetienu panāca 59:60, bet atlikušajā laikā neviena no komandām punktus vairs neguva.

Rezultatīvākā Orenburgas komandā ar 16 punktiem bija Anastasija Šilova, kamēr viešņām 22 punktus un astoņas atlēkušās bumbas iekrāja Aleksandra Marčenkova.

Sērijā līdz divām uzvarām NIKA bija pārāka ar 2-1.