Kulda izceļas ar rezultatīvām piespēlēm DEL mačā

Artūrs Kulda
Artūrs Kulda Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas aizsargs Artūrs Kulda svētdien Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm un palīdzēja Nirnbergas "Ice Tigers" komandai izcīnīt uzvaru.

"Ice Tigers" mājās ar 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) uzvarēja Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins".

Kulda rezultatīvi piespēlēja komandas pirmo vārtu guvumā pirmā perioda piektajā minūtē, bet otro punktu hokejists nopelnīja teju 20 minūtes vēlāk, kad Brets Poloks panāca 3:1.

Latvijas hokejists šajā spēlē laukumā pavadīja 23 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā reizi meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes par klupināšanu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Kulda bija vienīgais "Ice Tigers" hokejists, kurš šajā spēlē nopelnīja vairāk par vienu rezultativitātes punktu.

"Ice Tigers" ar 23 punktiem 28 spēlēs ir pārliecinoši pēdējā vietā starp deviņām Dienvidu grupas vienībām.

Kulda šosezon 23 mačos DEL čempionātā vārtus nav guvis, taču aizsargs veicis 12 rezultatīvas piespēles.

DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās - Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.