CSKA pārspēj "Lokomotiv" - Gagarina kausa izcīņā noskaidrotas pusfinālistes

Maskavas CSKA hokejisti
Maskavas CSKA hokejisti Foto: cska-hockey.ru

Maskavas CSKA pirmdien svinēja panākumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kas ļāva sasniegt Rietumu konferences finālu.

CSKA mājās ar 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) uzvarēja Jaroslavļas "Lokomotiv" un sērijā līdz četrām uzvarām bija pārāka ar 4-3.

Uzvaras vārtus pirmā perioda astotajā minūtē ar spēcīgu metienu no zilās līnijas guva Mets Robinsons, kurš karjeras laikā pārstāvējis arī Rīgas "Dinamo" komandu.

Maksims Šalunovs piecas minūtes vēlāk guva CSKA otros vārtus, bet "Lokomotiv" atlikušajos periodos tā arī nespēja atspēlēties.

CSKA komandā par vārtsargu treneri strādā savulaik ilggadējais Latvijas izlases hokejists Sergejs Naumovs.

Iepriekš Rietumu konferences finālu jau bija sasniegusi Sanktpēterburgas SKA.

Savukārt Austrumu konferences finālā savā starpā tiksies Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas "Avangard" un Kazaņas "Ak Bars".

Zīmīgi, ka visas četras komandas regulārajā čempionātā savās konferencēs ieņēma pirmās divas pozīcijas. Austrumu konferences fināla pirmā spēle paredzēta 3.aprīlī, bet CSKA un SKA pirmo dueli aizvadīs dienu agrāk.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.