Video ⟩ Balcers bez punktiem "Sharks" pārliecinošā zaudējumā

Rūdolfs Balcers (otrais no labās) un komandas biedri.
Rūdolfs Balcers (otrais no labās) un komandas biedri. Foto: AFP / Scanpix

Bez rezultativitātes punktiem trešdienas rītā pēc Latvijas laika palika latvietis Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Sanhosē "Sharks" komanda Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā pārliecinoši zaudēja Anaheimas "Ducks".

"Sharks" ar rezultātu 1:5 (0:1, 1:3, 0:1) zaudēja "Ducks" vienībai.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un septiņas sekundes (trīs minūtes un 21 sekundi vairākumā), divreiz meta pa vārtiem, lietoja vienu spēka paņēmienu un vienu reizi bloķēja pretinieka mesto ripu. Latvijas izlases uzbrucēja lietderības rādītājs bija neitrāls.

Jāizceļ, ka Balcers bija viens no pieciem "Sharks" laukuma spēlētājiem, kuru lietderība nebija negatīva.

Sanhosē komandas vienīgos vārtus otrās trešdaļas otrajā minūtē guva veterāns Patriks Marlo, panākdams 1:2.

Balcers šosezon 23 NHL mačos guvis piecus vārtus un izcēlies ar septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Citviet Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 4:2 (1:0, 1:0, 2:2) uzvarēja aktuālo Stenlija kausa čempioni Tampabejas "Lightning".

Merzļikins šoreiz palika rezervē, bet viņa konkurents Jonass Korpisalo atvairīja 36 no 38 metieniem. Somu atzina par šā mača labāko spēlētāju.

Visbeidzot Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 4:8 (1:4, 1:1, 2:3) piekāpās Ņujorkas "Rangers".

Bļugers pēc savainojuma izārstēšanas joprojām vēl nav atguvis vietu pamatsastāvā, arī šoreiz viņš nebija iekļauts Pitsburgas kluba pieteikumā.

Ar vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm "Rangers" rindās šajā spēlē izcēlās krievs Artēmijs Panarins, bet zviedram Mikam Zibanejadam šoreiz 1+1.