Video ⟩ Korpisalo "apēd" trīs ripas piecās minūtēs, Merzļikins veiksmīgi iesaistās mačā (1)

Elvis Merzļikins (pa kreisi).
Elvis Merzļikins (pa kreisi). Foto: USA Today Sports/Scanpix

Veiksmīgi Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā no rezervistu soliņa piektdienas rītā pēc Latvijas laika iesaistījās Kolumbusas "Blue Jackets" vārtsargs Elvis Merzļikins, bet viņa pārstāvētā vienība piekāpās aktuālajai Stenlija kausa čempionei Tampabejas "Lightning".

"Blue Jackets" savās mājās ar rezultātu 4:6 (1:4, 1:2, 2:0) zaudēja "Lightning" komandai, kas jau pirmajā trešdaļā panāca 4:1 savā labā.

Spēli Kolumbusas vienības vārtos sāka soms Jonass Korpisalo, kurš iepriekšējā mačā spēja aizvest vienību līdz uzvarai pār "Lightning".

Šī spēle somam gan sākās katastrofāli, jo viņš piecu minūšu un 41 sekundes laikā jau bija savos vārtos ielaidis trīs ripas.

"Blue Jackets" galvenais treneris Džons Tortorella vārtos sūtīja Merzļikinu, kurš šajā spēlē atvairīja 21 no 24 pretinieku metieniem jeb 87,5%. Elvis arī ar lielisku piespēli ievadīja Kolumbusas komandas uzbrukumu, kas vainagojās ar pirmajiem gūtajiem vārtiem.

"Lightning" rindās ar četrām rezultatīvām piespēlēm izcēlās centrs Janni Gourds.

Kolumbusas vienība šobrīd ar 38 punktiem 42 mačos ieņem septīto vietu astoņu klubu konkurencē Centrālajā divīzijā.