"Avangard" Gagarina kausa pusfinālā piedzīvo otro zaudējumu pēc kārtas

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Omskas "Avangard" piektdien piedzīvoja zaudējumu ceturtajā Gagarina kausa izcīņas pusfināla spēlē, sērijā rezultātam kļūstot 2-2.

"Avangard" (Krievija) mājās piekāpās Kazaņas "Ak Bars" ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1), sērijā līdz četrām uzvarām ir neizšķirts 2-2.

Sestajā minūtē viesiem vārtus guva Mihails Gluhovs, bet 41.minūtē vairākumā izcēlās Staņislavs Gaļijevs, gūstot uzvaras vārtus.

Vairākumā, spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem, astoņas sekundes pirms mača beigām vienus vārtus atguva Korbens Naits.

Mājiniekiem 14 metienus vārtos atvairīja Šimons Hrubecs, bet viesiem ar 31 "Avangard" hokejistu metienu galā tika savulaik Rīgas "Dinamo" uzspēlējušais Timurs Biļalovs.

Otrā pusfinālā Maskavas CSKA ar 3-1 sērijā ir vadībā pret Sanktpēterburgas SKA. CSKA vienībā par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs.

Visas četras komandas regulārajā čempionātā savās konferencēs ieņēma pirmās divas pozīcijas.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.