"Wizards" bez Bertāna un Bīla piedzīvo zaudējumu spēlē pret "Suns"

Rui Hačimura un Devins Bukers
Rui Hačimura un Devins Bukers Foto: Reuters/ScanPix

Spēlējot bez Dāvja Bertāna un Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas rezultatīvākā spēlētāja Bredlija Bīls, sestdien izbraukumā Vašingtonas "Wizards" komandas piekāpās Fīniksas "Suns" vienībai.

"Wizards" ar rezultātu 106:134 (29:27, 26:30, 24:44, 27:33) piekāpās vienai no Rietumu konferences spēcīgākajām komandām.

Brazīlijas basketbolists Rauls Neto guva 24 punktus, bet Rasels Vestbruks savāca šosezon 20. "triple-double" - 17 punkti, 14 rezultatīvas piespēles un 11 atlēkušās bumbas.

Bertānam tika dota atpūta, bet "Wizards" līderis Bīls nespēlēja muguras sastiepuma dēļ.

"Suns" rindās Devins Bukers guva 27 punktus Kriss Pols izcēlās ar 13 punktiem un 10 rezultatīvām piespēlēm, bet Dendrē Eitons pievienoja 14 punktus un 10 pie groziem izcīnītas bumbas.

Pirmajā puslaikā bija sīva cīņa, 13 reizes rezultāts bija neizšķirts un 10 reizes notika vadības maiņa. "Wizards" lielākais pārsvars sasniedza piecu punktu robežu.

Savukārt trešajā ceturtdaļā "Suns" dominēja, periodu uzvarot ar 20 punktu pārsvaru (44:24). Pēc šāda nokdauna "Wizards" vairs nespēja atgūties šajā mačā.

"Wizards" ar 19 uzvarām un 33 zaudējumiem Austrumu konferencē ieņem 13. vietu 15 komandu konkurencē, bet "Suns" ar bilanci 37-15 ir otrajā pozīcijā Rietumos aiz līderes Jūtas "Jazz" (40-13).