Līdz 1.jūnijam atceltas visas riteņbraukšanas sacensības Latvijā

Helvijs Babris FOTO: lrf.lv

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai, Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) atcēlusi visas sacensības, kas plānotas līdz 1.jūnijam, pirmdien ziņo LRF.

LRF lēmums paredz, ka vismaz līdz 1.jūnijam nedrīkstēs notikt klātienes sacensības šosejas riteņbraukšanā, kā arī BMX un kalnu riteņbraukšanā (MTB). Tāpat nebūs ļauts rīkot treniņsacensības.

Visas LRF kalendārā iekļautās sacensības, kas bija paredzētas līdz 1.jūnijam no kalendāra ir izņemtas. Kopumā uz nenoteiktu laiku pārceltas 20 šosejas, BMX un MTB sacensības.

LRF ziņo, ka BMX sacensību kalendāra pārplānošana tiks izskatīta BMX klubu padomes sēdē, kas plānota 20. aprīlī. Tikmēr pārējo sacensību kalendārā tiks ieviesta prioritāšu secība, kas paredz, ka pirmajā kategorijā tiks iekļauti nacionālie čempionāti šosejas (individuālajā un grupas braucienā) MTB Olimpiskajā krosā un MTB maratonā.

Ņemot vērā lielo pieteikto sacensību skaitu MTB riteņbraukšanā, vienā dienā var notikt vairākas sacensības.

Šosejas un MTB sacensībām vai oficiālajiem treniņiem tiks piešķirta 3.kategorija.

LRF vadība uztur kontaktu ar Izglītības un zinātnes ministriju un Slimību kontroles profilakses centru par iespējām drošos apstākļos sākt sacensību sezonu.

Uz augšu
Back