LFF: Esam patiesi satriekti par saņemtajām ziņām

Valsts policija norobežojusi teritoriju Purvciemā pie "Mēbeļu nama" un sporta kluba "Lemon Gym", kur trešdienas rītā nošauts cilvēks. FOTO: Zane Bitere/LETA

Latvijas Futbola federācija (LFF) šorīt nošauto futbola aģentu Romānu Bezzubovu futbola vidē raksturo kā aktīvu un labi zināmu cilvēku ar plašu kontaktu loku. 

Bezzubovs dzīvību zaudēja trešdienas rīta pusē Purvciemā. Valsts policija izvērsusi plašus uzbrucēju meklēšanas pasākumus.

"Esam patiesi satriekti par saņemtajām ziņām. Domās esam ar Romāna Bezzubova ģimeni, tuviniekiem un darba kolēģiem, jo futbola vidē viņš bija aktīvs un labi zināms cilvēks ar plašu kontaktu loku," teikts LFF paziņojumā. "Varam viņu raksturot kā enerģisku un spējīgu cilvēku ar plašu izpratni par futbola norisēm. Pilnībā uzticamies policijas darbam un sekosim līdzi aktualitātēm, nepieciešamības gadījumā sadarbojoties. Romāna Bezzubova kā futbola aģenta pārstāvētajiem pašmāju spēlētājiem esam gatavi sniegt juridiska rakstura palīdzību, ja tāda būs nepieciešama."

Valsts policija lūdz atsaukties automašīnu vadītājus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem un kuri šorīt laika posmā no pulksten 6.30 līdz 8.30 brauca pa Gunāra Astras ielu posmā no Dzelzavas līdz Deglava ielai. 

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka bijuši vismaz divi uzbrucēji un tie ir pārvietojušies ar melnas krāsas “BMW X5” markas automašīnu ar tonētiem aizmugurējiem stikliem. Automašīnai ir bojāts labais sāns.

Bijušais futbolists Bezzubovs karjeras laikā spēlēja "Policijas FK" (vēlāk - PFK/"Daugava"), "Jūrmala", Kuldīgas "Venta" un "Jūrmala-VV" klubos Latvijā, kā arī Albānijas vienībā Balši "Bylis". Viņš savulaik pārstāvēja arī Latvijas jaunatnes izlases.

Pēc karjeras beigām Bezzubovs strādāja par futbola aģentu un vadīja aģentūru "BR-Sport Agency". Aģentūras esošo un bijušo klientu lokā ir tādi spēlētāji kā Vitālijs Jagodinskis, Aleksejs Grjaznovs, Jānis Grīnbergs, Vladislavs Soloveičiks, Bogdans Samoilovs, Vladislavs Gabovs, Aleksandrs Fertovs, Andrejs Kožuhars un Mikola Musolitins.

Pērn LFF Spēlētāju statusa un pāreju komitejas (SSPK) apmierināja trīs viņa klientu - Kožuhara, Musolitina un Jagodinska - prasības par darba algas izmaksu no "Valmieras" kluba.

Foto: Purvciemā noticis uzbrukums; viens cilvēks miris

Uz augšu
Back