Merzļikins nomaina Korpisalo mača vidū, bet "Blue Jackets" zaudē

Elvis Merzļikins.
Elvis Merzļikins. Foto: USA Today Sports/Scanpix

Vārtsargs Elvis Merzļikins svētdienas rītā pēc Latvijas laika devās laukumā uz maiņu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā un atvairīja 15 metienus Kolumbusas "Blue Jackets" zaudējumā.

Dalasas "Stars" mājās uzveica Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas "Blue Jackets" ar 5:1 (1:1, 4:0, 0:0).

Merzļikins vārtos stājās pēc spēlētām 33 minūtēm un 34 sekundēm, kad rezultāts jau bija 1:4, un atvairīja 15 no 16 metieniem, tverot 93,8% raidījumu.

Vienīgo reizi ripu viņa vārtos trīs minūtes un sešas sekundes pēc vārtsarga iesaistīšanās cīņā iemeta Esa Lindels.

Jonass Korpisalo pirms Merzļikina bija ticis galā ar 12 no 16 metieniem.

Vladislavs Gavrikovs septītajā minūtē atklāja rezultātu Kolumbusas kluba labā, taču mājinieki  atbildēja ar pieciem precīziem metieniem, septiņiem hokejistiem sakrājot pa diviem rezultativitātes punktiem, bet Džeikam Outindžeram vārtos atvairot 21 metienu.

"Blue Jackets" ar 39 punktiem 46 spēlēs Centrālajā divīzijā ieņem septīto vietu astoņu klubu konkurencē, kamēr "Stars" ar 46 punktiem 43 mačos ir sestā.