Gutkovskis izceļas ar vārtu guvumu Polijas ekstraklases mačā

Vladislavs Gutkovskis
Vladislavs Gutkovskis Foto: Latvijas Futbola federācija

Latvijas futbola izlases izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis otrdien guva vārtus Polijas ekstraklases 26.kārtas spēlē, viņa pārstāvētājai Čenstohovas "Rakow" izcīnot uzvaru viesos.

"Rakow" Grodzisk Velkopolski ar 2:0 (1:0) pārspēja Poznaņas "Warta".

Gutkovskis vārtus pēc Daniela Šelagovski piespēles guva 42.minūtē. Otro puslaiku viņš uzsāka uz rezervistu soliņa, tiekot nomainīts.

Otros vārtus viesu labā mača 70.minūtē guva mājinieku pussargs Jakubs Kelbs, kurš bumbu raidīja savos vārtos.

Šajā mačā mājinieki neizmantoja divas lieliskas izdevības vismaz panākt neizšķirtu. Desmitajā minūtē 11 metru soda sitienu nerealizēja Mateušs Kupčaks, bet 45.minūtē tāda pati neveiksme piemeklēja Mateušu Kuzimski.

Otrdien izbraukumā zaudējumu ar 0:3 (0:0) cieta Gdaņskas "Lechia", kas, spēlējot bez Latvijas pussarga Kristera Tobera pieteikumā, piekāpās Poznaņas "Lech".

Vārtus Poznaņas kluba labā 13 minūšu laikā otrā perioda sākumā guva Mihals Skorašs, Mīkaels Ishaks un Daniels Ramiress.

Svētdien vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" viesosies pie Plockas "Wisla". Šteinbors patlaban ir komandas otrais vārtsargs.

"Rakow" ar 46 punktiem 25 spēlēs ieņem trešo vietu, "Lechia" ar 38 punktiem 26 cīņās ir piektā, bet vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" ar 32 punktiem 25 mačos ieņem 11.vietu.