Video ⟩ CSKA izlīdzina finālsēriju pret Hārtlija vadīto "Avangard"

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Omskas "Avangard" otrdien zaudēja otrajā Gagarina kausa fināla spēlē.

"Avangard" Maskavā ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) piekāpās Maskavas CSKA komandai, kurā par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs.

Sērijā rezultāts kļuva 1-1.

26.minūtē mājiniekus vairākumā vadībā izvirzīja Maksims Šalunovs. 44.minūtē 2:0 panāca Antons Sļepiševs, bet 48.minūtē Aleksandrs Popovs fiksēja galarezultātu.

Lars Juhansons CSKA vārtos atvairīja visus 16 Omskas hokejistu metienus.

Nākamā cīņa sērijā notiks ceturtdien Balašihā.

"Avangard" Austrumu grupas finālā ar 4-3 pārspēja Kazaņas "Ak Bars", bet Rietumu grupas finālā CSKA ar 4-2 uzvarēja Sanktpēterburgas SKA.

Visas četras komandas regulārajā čempionātā savās konferencēs ieņēma pirmās divas pozīcijas.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.