Video ⟩ Nākusi klajā grupas "Astro'n'out" izpildītā hokeja PČ himna

TVNET Sports
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 12

21.aprīlī, tieši mēnesi pirms Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) 2021. gada pasaules čempionāta sākuma, noticis oficiālās pasākuma dziesmas "For Glory and Joy" pirmatskaņojums un videoklipa prezentācija, vēsta IIHF.

Turnīra organizatori dziesmas radīšanu šogad bija uzticējuši populārajai pašmāju grupai "Astro'n'out".

"Ir liels gods radīt tik nozīmīga notikuma oficiālo dziesmu! Dziesma ir par došanos pēc uzvarām, un mēs ticam, ka ar šīs dziesmas vēstījumu spēs asociēties visa lielā hokeja pasaules komūna, tāpat kā katrs klausītājs, kurš ikdienā sevi izaicina, tiecoties pēc jauniem personīgiem sasniegumiem," stāsta grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Viņa arī uzsver, ka klipā redzamās ģimenes un hokejisti nav aktieri, bet gan ģimenes, kas pārstāv Latvijas hokeja saimi. Šīs ģimenes simbolizē dziesmas vēstījumu: aiz visām uzvarām stāv ilgstošs, pašaizliedzīgs darbs un nesavtīgs ģimenes atbalsts.

"Jaunā hokeja dziesma ir skaista, tā pauž emocionālu un pozitīvu vēstījumu, tā iedvesmo,"

par sadarbību ar grupu "Astro'n'out" ir gandarīts orgkomitejas vadītājs Edgars Buncis. Viņš pauž cerību, ka autoru radošā darba rezultāts kļūs par hitu starp hokeja līdzjutējiem un ne tikai. 

IIHF pasaules čempionāts hokejā no 21. maija līdz 6. jūnijam norisināsies Rīgā.

"Arēna Rīga" būs galvenā turnīra arēna un uzņems B grupas spēles, divus ceturtdaļfinālus (ieskaitot Latvijas spēles, ja tā kvalificēsies), pusfinālus un mačus par medaļām.

Olimpiskais sporta centrs atrodas pretējā ielas pusē un tiks pārveidots par hokeja arēnu. Tas uzņems A grupas cīņas un divas ceturtdaļfināla spēles.

Latvija otro reizi uzņems pasaules hokeja čempionātu. Iepriekšējo reizi meistarsacīkstes Rīgā norisinājās 2006. gadā - "Arēnā Rīga" un "Skonto" hallē.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 12

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu