Ābolam rezultatīva piespēle pirmajā SHL pusfinālspēlē

Rodrigo Ābols (pirmais no kreisās)
Rodrigo Ābols (pirmais no kreisās) Foto: Orebro Hockey/Twitter

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien rezultatīvi piespēlēja pirmajā Zviedrijas hokeja čempionāta (SHL) pusfināla spēlē, "Orebro" vienībai piedzīvojot zaudējumu pagarinājumā.

Erebrū hokejisti izbraukumā ar 2:3 (2:1, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās "Vaxjo vienībai", sērijā līdz četrām uzvarām nonākot zaudētājos ar 0-1.

Ābols ar rezultatīvu piespēli atzīmējās 38 sekundes pirms pirmā perioda beigām, kad vārtus guva Robins Kovācs.

Uzvaras vārtus otrā pagarinājuma 13.minūtē guva Rikards Ginje.

Ābols šajā spēlē uz ledus pavadīja 29 minūtes un 21 sekundi, kuras laikā trīsreiz meta pa vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienus un uzvarēja 29,63% iemetienu.

Tieši Ābols otrā pagarinājuma vidū nopelnīja divas soda minūtes, mājiniekiem gūstot vārtus piecas sekundes pēc latvieša izslidošanas laukumā.

Latviešu uzbrucējs piecās "play-off" cīņās izcēlies ar trim vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm, kā arī +/- rādītāju +5.

Regulārā čempionāta Ābols 47 spēlēs guva 20 vārtus un 15 reizes rezultatīvi piespēlēja. Viņš bija savas komandas labākais vārtu guvējs un trešais rezultatīvākais hokejists.

"Orebro" regulārajā čempionātā ieņēma sesto vietu, iekļūstot "play-off" turnīra ceturtdaļfinālā jeb otrajā kārtā.